• Ekim 03, 2022, 07:19:15

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: eliffff  (Okunma sayısı 31071 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EnTeR

• Biz Bir Aileyiz
  • .....freedom.....
Ynt: eliffff
« Yanıtla #3775 : Ocak 20, 2022, 18:44:20 »
nbrrr canımmmm
"Gerçekçi Ol, İmkansızı İste..."

Çevrimdışı Sevgi Kelebeği

• Biz Bir Aileyiz
  • İncecikten Bir Kar Yağar Tozar Elif Elif diee
« Yanıtla #3776 : Şubat 03, 2022, 20:17:21 »
ne zaman darlansam içim sıkılsa kendimi burada buluyorum . Burası ayrı bir iyi geliyor bana ne anlatsam nasıl başlasam bilemiyorum . şu pandemi döneminde kimin ne kadar iyi kimin ne kadar kötü olduğunu o kadar iyi görüyorsun ki hele de  paraya para demeyen insanların nasıl daha da aç olduğunu nasıl anlayışsız olduğunu bu söylenenlerin sadece laf değil gerçek olduğunu anlıyorsun. Ülkece nerdeyse herkesin işinin gücünün bozulduğu işlerinin kötüye gittiği bir dönem de düşene bir tekme de ben vurayım politikasıyla hareket ediyorsun. Bu yaşa geldim bu insanları anladım ve daha da anlamayacağım galiba .  Allah herkese yardım etsin

Dostunu yada düşmamını insan hep zor günde anlıyor zaten. İşin içine maddiyat girmediği sürece herkes çok iyi.

Beklentileri düşük tutacaksın Elif çözüm bu. Çok beklemeyeceksin ve herkes herşeyi yapabilir diye bakacaksın. O zaman daha mutlu olacağına eminim.
Çok haklisin ben zaten hep bu yüzden daha çok üzülüyorum mutsuz oluyorum . En büyük hatam karşımdakini kendim gibi görüp ben nasıl davranırsan karşımda ki de  öyle davranır insanlık budur diyorum ama her seferinde yanılıyorum.  En kısa zamanda vazgeçmem lazım daha da yipranmamam icin. Hani dedinya isin içine maddiyat girince dost düşman belli olur gerçekten böyle zamanda görüyorsun herkesin yüzünü

Dokunabilir misin yalnızlığıma?
Kılavuz olabilir misin duygularıma?
Mutluluğu çizebilir misin?
Nasır tutmuş mısralarıma,

Çevrimdışı Sevgi Kelebeği

• Biz Bir Aileyiz
  • İncecikten Bir Kar Yağar Tozar Elif Elif diee
« Yanıtla #3777 : Şubat 03, 2022, 20:17:53 »
nbrrr canımmmm
İyiyim gulum sen nasılsın 🥰
Dokunabilir misin yalnızlığıma?