VKFORUM > VKFORUM Soru Şikayet Öneri

KULLANILMASI YASAK KELİMELER

(1/2) > >>

DAYI:
küfür içermeyen fakat atılan mesajlarda kullanılmaması gereken kelimeler varmışda bizim haberimiz yokmuş kim getirdi bu kelime yasaklarını bilmiyorum ama bilmeyenler öğrensin forumda lan( samimiyet anlamında kullanmışımdır) kelimesini kullanmak yasakmış bunun için ben uyarı almış bir üyeyim . gerçekten bu kelimeyi kullanmak yasakmı forum yöneticisi arkadaşlar olan volkan veya atakandan cevap bekliyorum ...

NoPasarAn!:
İfadenin söyleniş şekline göre değişmektedir...

Lan samimiyet unsuru olarak kullanılırsa sorun yoktur..

Eğerki tehdit veya başka amaç için kullanılırsa sorun olur..

Saygılarımla

DAYI:
o zaman neden bana uyarı geliyor özel mesaj ile rahatsız edilmek istemiyorum hele o mesajı gönderen kişi tarafından lütfen bir daha olmasın

MEHMETOVA:
kullanıs sekline gore degısbilecek bi kelime kullandıysan ve karsı taraf bundan rahatsız olduysa o kelime silinir ve kullanan kisi uyarılır..uyarb kisi o bolumun modu,supermod yada admın olabilir,urıcak kisiyi secme imkanınız malasef yok,hangi yonetici gorduyse o mudahale eder

AtakaN:
muratcım ozel mesajla rahatsız edılmeme hakkın her zaman var. ama arkadaslar eger sana ulasmak ısterse forudma en guvenlı bılgı verme yolu budur .eger sana gelen ozle mesajın uyarı degıl rahatsız edıcı boyutta oldugunu duusnuyorsan bunu admıne bıldırebılrısın. bu durudma emsaj ıncelenır. yaska kelımelere gelıcne bunalr ııcn kesın cızgıler koyamayız. basta yaska olan kelımeler tabıkı genel halak kuralları cercevesınde solenmıycek kelımeler. bunun dıındakı yasak kelımeler ıse genel olarak karsı tarafın rahatsızlıgına gore bleırlenen kelımelerdır. ıkı arkadas arasındakı samımıyetle solenen sozler tabıkı uyarı gerektıren bır durum olamaz. ama bvu heryerde oluyor ve forumda bır rahatsızlık yapıyors abunada mudahale edılerbılır.
murat emın olkı burada hıc bır karar ksıılere yonelık laınmıyor. onun ııcn kımsenın mesajalrı ııcnde artnıyet bulma kıcın ugrasılmıyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git