Şu bu o > VKFORUM Fotoğraf Albümü

200m Yüksekten İstanbul Manzarası

(1/9) > >>

ÜçİkiBir:
Öncelikle bu güzel manzarayı seyretme imkanını veren kulemize batıdan bir bakış yapalım.

Resimler 41. kattan çekildi yani resimde gördüğünüz binanın en üstten 4 kat aşağısından :D

Yukarıya çıkmak için alimak'a doğru ilerlerken çektiğimiz foto; arkada sabancı kuleleri gözüküyor

Ayrıca perinin merak ettiği ve sürmek istediği bobcatte hemen sol tarafta görünüyor.

Biraz daha yakından ama dikey bir fotoğraf

Evet artık 41. kattayız ve dışardaki manzara görülmeye değer.

Yarım yamalak İstanbul bilgimle anlatayım: En uzakta gördüğümüz kara parçaları adalar (ama hangi ada bilmiyorum :D belkide ada değildir :ahaha ) biraz önündeki yerse kadıköy sanırım :D

Evet bu resimde objektifimizi biraz daha sağa yani güneye kaydırıyoruz.

Yine soldan hafif kadıköyü görüyoruz hemen önümüzde bulunan yeri ise bilmiyorum :utan

Biraz daha batıya bakıyoruz ve oda nesi :o

Haliçin sularını görme fırsatı buluyoruz ilerde ise gemileri görmek mümkün

Bu resimde çok hoş

Sultanahmeti ve ayasofya yı görüyoruz ayrıca taksimi görmekte mümkün :ok

Bir güzel manzara daha...

.....

FSM köprüsünün kuzeyi

Evet Evet Karadenizi görüyorum ilerde  :yuppi

Boğaz köprüsüne bi bakalım ::)

Burası neresi tam bilmiyorum ama köprünün ucunu görebiliyoruz ayrıca önde kırmızı tavanlı büyük bina ise Beşiktaş kültür merkezi olması lazım :allaalla

Bu kadar gezi yeter :D şimdi bu geziyi yaparken yardımcı olan arkadaşlarım ve ben ;D

Alimak bekliyoruz boş durmayalım fotoğraf çekelim dedik :D

Bi resim daha alabilirmiyiz...

Yine ben ve mimar arkadaşım ve körkasa ve boya kovası ve tel ve inşaat demiri ve istanbul manzarası :P

Bekledik bekledik alimak dolu geldi bizde merdivenlerden inelim diğer alimağa binelim dedik 32. katta diğer arkadaşlarımızla karşılaştık

Ve Soner Beyin bizden habersiz çektiği fotoğraf

ÜçİkiBir:
Forumu kasmaması için resimleri küçülttüm eğer manzaraların büyük hallerini görmek ve mest olmak istiyosanız burdan indirebilirsiniz. :ok

€kiNNN..:
harika yaaaaaaa :o :o 41. kattan istanbulu izlemeyi çok isterdim :o

PesimiStyLe:
Süper yhaaaaa..

chern:
sedat harikasınnnnnnnnnn anlatım muthıs bayıldım  :D :D :D

emege saygı diyorum :D

ve +repimi takdim ediorum  :alkis

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git