MUHABET > Sor öğren

Kırmızı

(1/3) > >>

NoPasarAn!:
Neden bu renk daha havalıdır sizce  :allaalla :allaalla

Kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun derler  :allaalla :allaalla

EFSANE:
kırmızı kötülüğü de temsil eder genelde  :allaalla

AtakaN:
Kırmızı gücüne güvenir. Çünkü kırmızı güçtür, iktidardır. Kapasitesi ve gücünü dengeli kullanır. Ayrıca gücünü yetenekleri doğrultusunda kullanmasıyla tanınır. Kırmızı aktif, atılgan, girişken olup kazanmayı ve elde etmeyi sever.Belirleyici ve yönlendiricidir. Arzuludur, iştahlıdır, hırslıdır.Cinsel uyarıcılığı ve isteği şiddet içindedir.Bir çok şeye açlık tarzında arzuludur.Etken ve etkilidir.Reaksiyonerdir.Duygularını anlatırken tepkiseldir.Liderlik ve önderlik özellikleri toplumca hemen fark edilir. Coşkulu olup bazen abartılardan hoşlanır. Başarıyla beslenmekten çok hoşlanır.Çünkü başarı ve elde etme temel duygusudur. Genellikle de amacına ulaşır. Hırsı, yeteneği ve gücünü birleştirebildiği taktirde zaten amacına ulaşır. Kırmızı insan tamamlayan bir çok yönleri vardır.İnsan enerjisi olmasaydı insanı sevmezdik.Bütün insanlar tembel,çalışmayan,asalak veya hazır yiyen bir görüntü arz etseydi insanlardan nefret edebilirdik.Bu potansiyeli kırmızıya borçluyuz.Çünkü kırmızı temel ve yan enerji, güç, sevgi, aşk, ve yaşam mutluluğu demek.Onun için kırmızı insanları çok seviyoruz.Ne var ki kırmızının fazlalığında veya kırmızının abartılmasında, başarı ve hırs daha da artacak, kendisine güven duygusu da çoğalacaktır. Daha fazla şeyler isteyecek, daha çok kazanç ve başarı peşinde koşacaktır. Peki,,, ya.... sonra....kendisini her şeyden ve herkesten üstün görme duygularına da kapılacak, çevresine de bunu kabul ettirmeye çalışacak.Yavaş yavaş bir çok şeyi kaybetmeye başlayacaktır

bunu buldum ama bısey anlamadım :D

EFSANE:
vayy be o da kırmızıyı cok seviyordu  :(

sevmiyorum kırmızıyı

NoPasarAn!:
Sordum, öğrendim

saol ata ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git