NoPASARAN! > VKFORUM Söyleşi..

Söyleşi Soru ve cevapları | nitrogene

(1/6) > >>

nitrogene:
1- Forumda gözlemlediğim kadarıyla sapıklıkta 10 numarasın  Aksi bir durum ki çokta yakışıklı birine benziyorsun (Şahsen)
Normal de de böylemisin yoksa benmi böyle gözlemledim bilmiyorum ama reel ve sanal ortamlar da kişiliğini değiştirmediğini varsayaraktan bu durum reel hayatta senin karşına negatif bir durum getiriyormu ?

" Şöyle ki ;
Yolda yürüyorsun.
Karşıda iki tane taş hatun.Birisi yanındakine söylüyor :
- offff çocuğa bak
Gelen cevap ;
- nesine bakıcaksın be.Tam bi abaza !

Sapıklık yüzünden gitti taş gibi hatun

gibi

teşekkurler duru ;)
:ahaha durucum oncelikle hakkımdaki dusuncelerin için teşekkur ederim (yakısıklı falan) onlar sizin bakışlarınızın guzelliğinden kaynaklanıo.. hemen ıspatliim iki haftayı gecen bi ilişkim olmadı benim ;D

sunu soylemek isterim ki sanal ortamda ben de kendimi tanıyamıyorum.. mesela forumdaki kızlara falan msnde yalarım falan diyorum ama yanlarına gelsem sanırım konusamam bole seyler ;D yalarım ;) sanal ortam beni değiştirio biras.. ama her sanalda gercek kimliğimle milletin karsısındayım.tek msn adresim var ve ismim soyismimden olusuo gibi.. soylediğim şeylerin arkasında derin bi gülüşme yoksa genelde gercekci olurum ve cidii şeyler konusurum.

1) evet bazen aynı ortamda iki veya cok kişi olduğum zamanlarda sapık gibi etrafı kesebiliyorum muhabbetin dozuna bağlı olarak. bu durumlarda kacan kızlaradan uzulmedim hiç. cunku baktıım kişiler genelde orta yollu kızlar oluo.. ama etraftan dediğin gibi beni gorup de "ııyy" diyen kızlar olduysa da farkında deilim. kaçan balık buyuk olur misalini yaşamadım o konuda.. demin de soylediğim gibi cok fazla sapık davranmıyorum sivil hayatta ;D somurtkanımdır biras.

2 - Forumda bazen yaptığın bel altı konuşmalar,bayan arkadaşlar tarafından sert derecede tepki çektimi  ?

forumdaki kıslar sanırım benim sapıklıklarımdan hoslanıolar :R :ahaha
ama bazen ceren uyuys oluo sert tepkileriyle karsılastım.. sanırım biraz da enter gıcık oluo banabu konuda.. cok fazla suluyum die..

3 - İdam edileceksin.Sana soruyorlar ;
Son geceni geçireceğin bi bayan iste.
Ünlü,ünsüz fark etmez.
Kim olurdu ?
hayatımdan oyle bir bayan ne yazık ki gecmedi. hiçbir kadınla da son geceyi super gecireceğimi sanmıyorum. hiçbir kadına guvenmiyorum cunku. ama bunun sonrası yok yani ertesi gun kalktığımda bana yalan solicek veya terkedilecek bir durum yok. sanırım bu soruya kesin bi cevap veremicem. fakat soyle bir tarif yapayım: 1,70 boylarında 65 kilo civarlarında deyim yerindeyse hafif balık etli, orta derecede guzel, sarışın esmer farketmez, yatakta kontrolu eline verebileceim biri olsun ;D ( soora ucurumdan aşşaa atmasın bisi ;) )

€kiNNN..:
söyleyişi cvpları yascaktın bee deli :D

€kiNNN..:
hem hani bisim cvplarımıs hepsi cvplanmamış :oklava

nitrogene:
teşekkurler peri

hayatında seni çok şaşırtan bir an oldumu ?
söylediğin yada söylemek isteyipde söyleyemediğin herhangi bir sözden dolayı yaşadığın bir pişmanlığın varmı?
zaman zaman yaşadığın şu karamsarlıktan vazgeçmeyi düşünüyomusun ?

1) hayatımın her yerinde cok sasırdım. hiç bir zaman ortalamaların adamı olmadım ben. ya 3sigma yukarda ya da 3 sigma aşşağıda :ahaha  hep istisna hep istisna..
2) yaf şimdi aklıma gelmi aslında.. ama genelde birine oyle pişmanlıklar yaşarım...aklıma gelirse yazarım buraya ;)
3)şans ne zaman gulerse bana o zaman gecerim heralde ;D

nitrogene:
teşekkurler atakan

1) Neden duygusallıgını gızlemek ıcın sapıklık gıbı bır savunma mekanızması sectın?
 aslını istersen bunu nasıl sectim ben de bilmiyorum. belki bi çoğunuza ters gelicek şaşıracaksınız ama cok duygusalım ne yazıık ki. ne yaık ki diyorum cunku acımasız olamıyorum hiçbir zaman. bi yerde karınca öldüğünü görsem içim acıyo. bi yerde aç gorsem ağlayasım geliyo. belki de duygusal olmak istemediğimden dolayı biraz bu yolu seçmiş olabilirim. şimdi bunu yazarken bile gözlerimin kızardığını hissedebiliyorum (saat cok geç oldu cunku ;D :ahaha )
2) Hayatının donum noktları nelerdır?
 hayata gözlerimi gümüşhanede açmam en buyuk donum noktalarımdan birisydi. daha sonra anadolu lisesini kazanmam ve hazırlıkta bir yıl boyunca 5-6 haftadan başka ingilizce dersi göremeyişimdi. hala bedelini en ağır şekilde ödemekteyim. erciyes universitesini ve ordaki super ortamımı terk etmem ve sonuncunda kutahyada odun gibi yaşamam bi dönüm noktasıydı. dersanede sınıf arkadaşlarımın sorularını öğretmenlerden bile daha fazla çözerek öğretmen olmak gibi bir deneyim kazamışken: "ne işim var yaf okadar okuyup okadar net yapıp da öğretmen mi olacağım" diyerek muhendislik yazmam dönüm noktasıydı. 9eylule bir iki talihsizlikten sonra yatay geçiş için başvuramayışım ve anadolu universitesine yatay geçiş yapıp karar değitirerek gitmeyişim dönüm noktasıydı. 2.sınıftayken 3.sınıfın derslerinin yarısını almam ve okulu 3 yılda bitirmeye çalışma fantazim bir donum noktasıydı. (b.k var sanki okulu uzatmadık da noldu 15 aydır işsizim). askere uzun donem komando olarak gitmek istemeyişim donum noktasıydı (yine erken gelim de cabuk işe girim die salak bi yerde mal gibi askerlik yaptım) o kadar cok donum noktası var ki aslında hayatımda bunlar sadece birkaçı... burdan buugn başlasam iki haftada 3 roman cıkarırım ;D
3) Bu forumda senın ıcın cok degerlı olan ısımler kımlerdır?
 aslında bu forumdaki herkesin ayrı bir yeri var benim için. ama ilk olarak beni buraya uye eden atakan arkadsım benim için değerli bir insan. iki bakışla onlarca sayfa roman yazardık universitedeyken ;D şimdi biliyorum herkes ismini arıodur burda acaba erhan bana değer verio mu die. ama msnimde olan arkadslara değer verdiğim için msndeler zaten. orda olmayan bi duru var sanırım. ona da sapıklık yapamadıım için sanırım eklemedim ;D :ahaha

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git