Yaşam > VKFORUM Kafe

3.sayfa haberleri..

(1/38) > >>

NoPasarAn!:
VKFORUM Kafe kısmında 3.sayfa dedikleri haberleri tek başlık altında toplayalım..Çok ilginç şeyler olursa onlar için özel konu açabilirsiniz tabi ama sıradan cinayet yada başka haberler için bu topiği kullanalım lütfen

NoPasarAn!:
Cinsel organını yedirdiler!
 
Kuşadası'nda cesedi bulunan Yaşar Orhan, tecavüz ettiği engelli kızın babası ve yakınları tarafından işkenceyle öldürülmüş.

Türkiye hergün yeni bir cinayet haberiyle sarsılıyor. İşlenen cinayetlerin yöntemleri ise tüyler ürpertiyor. Bugün Kuşadası'nda gelen cinayet haberi, tarafların acizliğini de bir kez daha ortaya koydu.

Yaşar Orhan, tecavüz ettiği H.C'nin ailesi tarafından işkenceyle öldürüldü. Dağlık bölgede bulunan ceset üzerinde yapılan otopside Orhan'ın cinsel organın kesildiği ve ölmeden önce yedirilmeye çalışıldığı tespit edildi.

Kuşadası'nda 7 Haziran'da işkenceyle öldürülerek radyo ve televizyon vericilerinin bulunduğu dağlık bölgeye 2 gün terk edilen minibüs şoförü cinayetiyle ilgilisi 5 kişi gözaltına alındı. Savcılıkta yapılan sorguların ardından bir kişi serbest bırakılırken, 4 kişi ise tutuklanarak Söke Cezaevi'ne gönderildi.

Yaşar Orhan'ın, H.C'nin (45) 16 yaşındaki zihinsel engelli kızı A.C'ye tecavüz edip hamile bıraktığı için öldürüldüğü öğrenildi. Bu arada cinayetin korkunç bir şekilde işlendiği, zanlıların Orhan'ın önce penisini kesip kendisine yedirdikleri, daha sonra öldürdükleri ortaya çıktı.

PesimiStyLe:
İğrenç !

_eRe_:
haketmıs!

MuRaT:
iYi eTMiŞLeR...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git