NoPASARAN! > VKFORUM Boxer

Eyvah! Kız arkadaşım benden büyük

(1/5) > >>

NoPasarAn!:

Kız arkadaşım benden büyük!

Bu bir sorun mu? Kabul, biraz karışık bir durum!

Durun hemen telaşlanmayın, çünkü birkaç yaştan söz etmiyoruz. Yan yana geldiğinizde "ablanız mı yoksa?" diye sormalarından korktuğunuz bir ilişkiden bahsediyoruz. Tamam, kabul, kadın kısmı daha erken serpilip daha erken olgunlaşır ama yaşı sizden bir hayli büyük olursa bu bazı sorunlara yol açabilir. Kadın dediğin zaten yaratılış itibariyle önden gidip her şeyi biliyormuş edasıyla dolaşmaya bayıldığından bir de yaşı büyük olunca bazen çekilmez olabilir. Anne baskısından daha yeni kurtulmaya başlamışken, ikinci bir anneye sahip olmaya gerek var mıdır, orası tartışılır.

Tartışılmayacak bir diğer konu ise korkusuz seks dönemi! Sizden büyük olduğu için büyük olasılıkla her türlü deneyiminize yardımcı olabilecek bir kadınla karşı karşıyaysanız bu durum sizin lehinize! Seçim sizin...

Anna: Yaşı büyük olan kadının sözü sizden daha fazla geçecektir! Baştan gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama kadınların yaşça büyük olması zor durumlar yaratabilir. Ama sığınacak sıcak bir göğüs, her konuda size yardımcı olabilecek bir zeka işinize yarayabilir. Alan memnun satan memnunsa sorun yok!

NoPasarAn!:
Haberin devamı yakında ;D

_eRe_:
su fotodakıyse buyuk olması pek sorun olmayabılır :P

adaaa:
herkese gore deısır tabıde ben kendımden kucukle bı ılıskı yasayamam ...ask mask hıkaye orda bana gore benım erkek arkadasım benden ustun olsun :) benım ona deıl onun bana ogretecegı seyler olsun ...ben onu deıl o benı korumalı :) zaten gunun bırınde anne olucam nıe sabrımı erkek arkadasımı buyutmeye calısırken bıtereyımkı :)

AtakaN:
erkegın buyuk olması erkegın hayatta onde gıdeno lması tabıkı daha ıyıdır ama bu kac yıl yasadıgı ıle ılgılı degıldır sadece bence . erkek koruyan olmalıdır nıhanın dedıgı gıbı ve bunun ıcın buyuk olması hem yas hemde kısılık olarak ıyıdır

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git