NoPASARAN! > VKFORUM 4-4-2

Arda'ya müthiş teklif

(1/1)

Immortal:
Bundesliga'nın dev kulüplerinden biri G.Saray'ın genç yıldızı için süper bir teklif yapmaya hazırlanıyor. 18 Ağustos 2008 17:17  Akman basını şok bir iddia ile çalkalanıyor. Bayern Münih’in resmi radyosu Antenne Bayern, kulübün Galatasaray’ın yıldızı Arda Turan’ın peşinde olduğunu taraftarlarına duyurdu. Spikerin sorularını telefonda yanıtlayan bir yönetici, Avrupa Şampiyonası’nda dikkatleri üzerine çeken Milli futbolcumuz için dudak uçuklatan bir rakamı Galatasaray’a teklif etmeye hazırlandıklarını söyledi.

Yönetim onu istiyor

Görüşmelerin Menajer Uli Hoeness tarafından yürütüldüğünü ifade eden yönetici, özel görüşmede spikere, ‘Galatasaray, ilk görüşmede 25 milyon euro talep etti. Ancak biz 21 milyon euroluk bir teklifle onlara gideceğiz. Arda kesinlikle Bayern Münih’te çok büyük işlere imza atacaktır. Bu transferin bitmesini yönetim kurulumuz da çok istiyor’ açıklamasını yaptı.

Arda’nın da hayali!

Yayını yapan spiker, Arda Turan’a da ulaştığını ve kendisine, ‘Ufak detaylar halledildiği zaman Bayern Münih’te forma giyeceğim. Böylesine büyük bir kulüpte oynamak her futbolcunun en büyük hayalidir. Umuyorum Galatasaray ile Bayern, bir an önce anlaşmaya varırlar’ diye konuştuğunu belirtti. Görüşmelerin sürdüğü iddia edildi.

Immortal:
Bana biraz sallama bir haber gibi geldi ama gerçeklik payı varsa 21 milyon euroya ben satılması taraftarıyım ...

Aslında kewell alınırken gs yönetiminin ardayı satabileceğini de tahmin etmek çok zor olmaz

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git